„Zabawy jesienne u Krasnoludków”

Jesień lubimy za różnorodność barw, za szeleszczące pod stopami liście, za wyprawy w poszukiwaniu żołędzi i kasztanów oraz za to, że czasem słońce, czasem deszcz. A więc 7 listopada w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy poranek „Zabawy jesienne u Krasnoludków”, w którym wzięły udział przedszkolacy z grupy „Krasnoludki” i „Stokrotki”. Dzieci na świcie miały okazję sprawdzić i utrwalić swoje wiadomości na temat zmian pogodowych oraz charakterystycznych cech jesieni poprzez tańce, piosenki, pokazywanki, wiersze i zagadki dźwiękowe.

Serdecznie dziękujemy naszym dzieciaczkom, ich rodzicom oraz wszystkim nauczycielom, którzy brali czynny udział w naszym święcie. Szczególne podziękowanie dla Wiktorii Kuzniecowej.

Organizatorzy:
nauczycielka Eliana Maculewicz,