Margosios Velykos

Atbudusi gamta dovanoja ne tik saulės šilumą, gaivią žalumą, bet ir gražią Velykų šventę.

Laukdami šv. Velykų, „Žirniukų“ grupės ugdytiniai kartu su mokytoja puošė savo grupę, dekoravo langus, gamino įvairias dekoracijas Velykų tema, spalvino ir margino Velykinius kiaušinius, gamino iš popieriaus Velykinius kiškius ir vištas.

Viena įdomiausių šios šventės tradicijų – kiaušinių marginimas. Vaikai kūrybingai, eksperimentuodami įvairiomis dailės priemonėmis gamino margučių dekoracijas. Po šv. Velykų vaikai susirinko salėje kupini džiaugsmingų įspūdžių, nešini spalvingų margučių. Salėje šokome, dainavome, ridenome margučius nuo kalno, išbandėme atneštų iš namų margučių tvirtumą. Tądien netrūko gerų emocijų, gražių ir kūrybingų akimirkų.

Nuotaikingas daineles, ratelius, šokius vaikams išmokti padėjo meninio ugdymo mokytoja Julija Židovainienė.

Vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą
Liudmila Kapūsta