Meniu Uždaryti

Pasaulinė Žemės diena

Kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena, su kuria prasideda visas Žemės mėnuo. Tai viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosauginių švenčių. Tai yra astronominis pavasaris, kurio metu susilygina dienos ir nakties ilgumas.

Priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai” ugdytiniai kartu su savo mokytojomis Ana Bareikiene ir Regina Bobrovičiene aktyviai dalyvavo pokalbiuose bei diskusijose apie tai, kaip reikia saugoti Žemės turtus. Praktiškai mokėsi rūšiuoti šiukšles. Stebėjo gamtos atbudimo požymius. Sėjo augalus, puošė savo žaliąją palangę. Ruošė, kūrė darbelius parodai ,,Žemė mūsų delnuose”, kurioje dalyvavo visos darželio grupės. Vaikai žaidė muzikinius žaidimus apie bundančią Žemę, sveikino Žemę savo dainelėmis, deklamavo ,,Žemės pasakėlę”.

Minėdami šią svarbią šventę, puoselėjome mažose vaikų širdelėse švelnumą, jautrumą, rūpestį ir meilę gamtai. Vaikai ugdėsi supratimą, kad Žemė – mūsų bendri namai ir mes už juos atsakingi. Todėl kiekvienas žmogus savo darbais ir veiksmais gali prisidėti prie mūsų planetos gerovės.

Mokytojos, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą
Regina Bobrovičienė

Accessibility