Pasiekimų patikrinimas

Kiekvienais mokslo metais mūsų mokykla dalyvauja Nacionalinio egzaminų centro projekto „Standartizuotų mokinių pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo įrankių bendrojo lavinimo mokykloms kūrimas“ veiksmo tyrime „Standartizuotų testų taikymas mokyklose“ 2 ir 4 klasių mokiniams.

Standartizuotų testų tikslas – sudaryti sąlygas mokykloms ir mokytojams savarankiškai ir objektyviai įsivertinti savo mokinių mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, reikalingą ugdymo kokybei ir vadybai gerinti.

Standartizuotų testų nauda:
1. Gaunamas grįžtamasis ryšys, kuris padeda mokiniams įsivertinti ugdymosi pasiekimus ir daromą pažangą , o mokytojams, remiantis gautais rezultatais, tobulinti savo darbą.
2. Išsiaiškinami mokinių bendrieji gebėjimai ir kompetencijos (žinios ir supratimas, žinių taikymas ir aukštesnieji mąstymo gebėjimai) .
3. Nustatomas mokinio pasiekimų lygis, kuris leidžia toliau stebėti pažangą.
4. Įvertinamas mokinių pasiruošimas aukštesnei ugdymo( si) pakopai .
5. Pateikiama objektyvi informacija tėvams apie jų vaikų pasiekimus.

2019 m. Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo rezultatai

2018 m. Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo rezultatai