Wystawa ,,Wielkanocne drzewko”

Wielkanoc to święta niosące radość i nadzieję. Przygotowywane są różne wystawy. Przy tej okazji można wytłumaczyć dzieciom sens i symbolikę Wielkiej Nocy. Tak lubiany przez dzieci koszyk z pokarmami zawiera całe bogactwo symboliki. Wykonanie wielkanocnych ozdob sprawia wiele radości dzieciom i rodzicom. Już zajączki i pisanki czekają, żeby się znaleźć w wielkanocnych koszyczkach.

Tematem tegorocznej wielkanocnej wystawy jest – ,,Wielkanocne drzewko”. Zaprosiliśmy
rodziców i dzieci z grup ,,Stokrotki”, ,,Biedronki”, ,,Krasnoludki” oraz innych do wzięcia
czynnego udziału w tej wystawie. Prace z masy papierowej, kulek i sznurków z krepiny, to wyśmienita zabawa dla całej rodziny.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za udział w wystawie, ciekawe pomysły i poświęcony
czas.

Wykorzystajmy te święta jako okazję, by zmienić to, co nam przeszkadza, a pragniemy,
chcemy i możemy to poprawić.

Radosnych Świąt, pogody ducha, wiosennego optymizmu i wszystkiego co najsmaczniejsze i najlepsze.

Starsza nauczycielka
Krystyna Pozdniak