Meniu Uždaryti

„Tau, mano Mamyte…“

Sakoma, kad mama – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos. Taip pat yra sukurta daug eilių apie motinos širdį, kuri sugeba viską atleisti; motinos rankas, kurios visada apkabina ir priglaudžia savo vaikus; motinos meilę, kuri niekada neišblėsta ir nenuvertėja.

Mūsų mokyklos-darželio vyresnioji mokytoja Olga Macinkevičienė kartu su ikimokyklinio ugdymo grupės „Saulutė“ ugdytiniais pakvietė visų grupių mokytojas ir vaikus paminėti Mamyčių šventę. 

Šventiškoje salėje nuoširdžiai skambėjo mažųjų dainos, jausmingi eilėraščiai, kurie buvo skirti brangiausiam žmogui – mamai. Norėdami atsidėkoti už rūpestį, meilę ir bemieges naktis, vaikai apsikabino ir pabučiavo savo mamytes bei padovanojo joms savo darbščiomis rankelėmis darytas dovanėles.

Vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą
Olga Macinkevičienė

Accessibility