1,2 % parama

KVIEČIAME PAREMTI VILNIAUS R. SKAIDIŠKIŲ MOKYKLĄ-DARŽELĮ

Gerbiami tėveliai, bendruomenės nariai ir visi, neabejingi mokyklos-darželio gerovei,

Jūsų dėka Skaidiškių mokykloje-darželyje nuolat atnaujinamos mokymosi, laisvalaikio bei poilsio erdvės.

Nuoširdžiai dėkojame, kad paskirdami pajamų mokesčio dalį (1,2%) prisidedate prie pokyčių mūsų mokykloje-darželyje. Tikimės geranoriškos Jūsų materialinės paramos ir šiais metais. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos-darželio sąskaitą.

Kaip skirti 1,2% paramą?

Kad dokumentų pildymas neužimtų daug laiko ir Jums nieko nekainuotų, pervesti pajamų mokesčio dalį (1,2%) galite šiuo būdu:

1. ČIA prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .
2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
4. Užpildykite FR0512 formą tiesiogiai EDS portale.
5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius,

(!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

(!)   5 Mokestinis laikotarpis – 2020
    (!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔