Nuo pirmadienio atnaujinamas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo procesas

Gerbiami tėveliai ir kiti įstaigos lankytojai,

Nuo pirmadienio, gegužės 18 d., Skaidiškių mokykloje-darželyje atnaujinamas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo procesas. Kaip ir iki karantino pradžios, visiems į darželį atvykusiems vaikams bus užtikrinamas maitinimas ir realizuojama ugdymo programa.

Darželio darbo laikas karantino metu: pirmadienis-penktadienis nuo 06.30 iki 17.00 val.

Nuo šiol, tėvai nusprendę, kad jų atžala gali lankyti ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo grupę, jokių pažymų iš darbdavių pateikti neprivalo. Be to, tėvai, kurių vaikai po gegužės 18 d. liks namuose ir toliau bus ugdomi nuotoliniu būdu ir neturės mokėti mokesčio už ugdymą. Už vaikus, kurie po gegužės 18 d. ateis į darželius, ugdymo ir maitinimo mokesčiai bus skaičiuojami.

Vykdydami  Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 11 d. sprendime Nr. V-1116 nurodytus reikalavimus,

PRAŠOME JŪSŲ ATVYKUS Į ĮSTAIGĄ DĖVĖTI NOSĮ IR BURNĄ DENGIANČIAS PRIEMONES (VEIDO KAUKES, RESPIRATORIUS AR KITAS PRIEMONES)!