Atmintinė tėvams, lydintiems vaikus į darželį

Primename, kad ekstremalioji padėtis neatšaukta ir padidinta susirgimų rizika įpareigoja mus Jums priminti tvarką, kuria vadovaujamės nuo rugsėjo 1 d.:

• Užtikrinant vaikų sveikatą, vaikus atvedantys ir pasiimantys asmenys į įstaigos patalpas neįleidžiami. Vaikų priėmimas vykdomas paskambinus mokytojoms telefonu, vaikas pasitinkamas prie įėjimo į įstaigą, matuojama temperatūra. Vaikus lydintiems asmenims  būtina dėvėti veido apsaugos priemonėmis.
  • Naujai priimtų vaikų tėveliams, globėjams adaptaciniu periodu, ribojant srautus, leidžiama palydėti vaikus (per atskirą įėjimą) iki persirengimo patalpos, dėvint veido apsaugos priemones ir laikantis saugaus atstumo.
  • Draudžiama atvesti vaikus, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,30 C ir daugiau) ir kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz. sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).
  • Darželyje veikia pailgintos dienos grupė ,,Ąžuoliukai“, kurios darbo laikas – 6.30 iki 18.30 val.
  • Sveikatos pažyma 027a forma mūsų įstaigą lankantiems vaikams su odontologo žyma (skaitmeniniu pavidalu esveikata.lt arba paprastu popieriniu išrašu) turi  būti pateikiama iki 2020-12-31.
  • Naujai priimtiems vaikams sveikatos pažymas yra būtina pateikti iki rugsėjo 17 d. kaip numato karantino atšaukimo tvarka.
  • Kilus klausimams kreiptis įstaigos tel. (8 5) 235 0221, mob. 864028731 arba el. paštu skaidiskes@gmail.com