Darželinukų olimpiada 2024

Kovo 1 d. ,,Saulutės’’ grupės ugdytiniai su mokytojomis Olga Macinkevičiene ir Jolanta Karaznevič  dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės ikimokyklinį ugdymą teikiančių švietimo įstaigų sporto varžybose „Darželinukų Olimpiada – 2024”.

Varžybose dalyvavo 8 vaikų rinktinės iš 7 Vilniaus rajono ugdymo įstaigų. Vaikų amžius – 4-5 metai. Kiekviena komanda su savimi atsivežė palaikymo plakatą ir garsiai skandavo sėkmę nešantį šūkį. Po nuotaikingų rinktinių prisistatymų, visų vaikų laukė bendra apšilimo mankšta, o po jos sekė sporto varžybos. Rinktinių kapitonai atsitiktine tvarka išsirinko savo komandos starto vietą. Dalyvių rezultatus fiksavo vyriausias olimpiados teisėjas.

Vaikų rinktinės tarpusavyje varžėsi 4 sporto rungtyse: olimpinio deglo nešimo estafetėšuoliai į tolį, kamuoliukų mėtymas į taikinį ir kliūčių ruožo bėgimo estafetė.

Mūsų komanda išsikovojo garbingąją 5 vietą.

Visi dalyviai buvo apdovanoti sportiškiausio darželio sertifikatais, medaliais ir nuotaikingomis dovanėlėmis.

Olga Macinkevičienė,
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja