Dėl ugdymo proceso organizavimo karantino metu

Informuojame, kad nuo 2020 m. gruodžio 9 d. įsigaliojus naujam Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimui (2020 m. gruodžio 7 d. Nr. 1364) buvo priimti šie pakeitimai:

• Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 kl.) bus vykdomas įprastu (kontaktiniu) būdu, užtikrinant valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos sąlygas.
  • Mokiniams, besimokantiems pagal pradinio ugdymo programą (1-4 kl.), skelbiamos Žiemos (Kalėdų) atostogos nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2021 m. sausio 3 d.
  • Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.

Būkime sveiki ir saugokime vieni kitus.

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. gruodžio 7 d. nutarimas Nr. 1364 ,,Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo”

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. gruodžio 8 d. įsakymas Nr. A27(1)-3324 ,,Dėl Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus
2020 m. lapkričio 6 d. įsakymo Nr. A27(1)-2957 „Dėl ugdymo proceso
organizavimo Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigose karantino metu“ pakeitimo”