Edukacija ,,Jojimo menas”

Išvykos – smagiausia ugdymo(si) dalis!

2023 m. spalio 17 d. mūsų įstaigos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių „Žirniukai“, „Stokrotki“, „Pelėdžiukai“ ugdytiniai ir 1a-4a klasių mokiniai lankėsi Kyviškių žirgyne, kuriame vyko edukacija ,,Jojimo menas”.  Šios edukacijos metu vaikai turėjo unikalią galimybę susipažinti su ūkyje gyvenančiais žirgais ir arkliais. Edukacijos dalyviai ne tik sužinojo, kuo žirgai ypatingi, naudingi, bet ir kuo jie skiriasi nuo arklių, kokia jų istorija.

Ši išvyka praturtino vaikų emocinę patirtį, jie išgyveno daug ir įvairių emocijų, susipažino su iki šiol nepažinta aplinka, buvimu su žirgais, jų aplinkoje, kuomet stimuliuojami jų taktiliniai, vizualiniai, pusiausvyros ir kiti pojūčiai. Labai svarbu ir tai, kad vaikai sužinojo, kaip teisingai ir saugiai elgtis šalia žirgo ir kokia yra tokio elgesio reikšmė.

Vaikai pažadėjo visus įspūdžius perkelti į popieriaus lapą ir nupiešti pačius gražiausius matytus arkliukus ir žirgus!

Vita Vitkauskiene,
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja