Edukacija ,,Mažieji triušiukai”

Vasario 12 d. į mūsų mokyklą-darželį atkeliavo mažieji triušiukai, tad darželinukai leidosi į kelionę po triušiukų pasaulį!

Edukatorė vaikučiams papasakojo kuo skiriasi triušis, kiškis ir zuikis, kokias triušių veisles augina, kokį maistą jie labiausiai mėgsta, ko jiems negalima duoti, kiek metų jie gyvena. Ir žinoma, smagiausia dalis – vaikučiai galėjo paglostyti ir iš arčiau susipažinti su triušiukais ir su jais įsiamžinti! Kokio nuoširdumo buvo vaikų šypsenos, kai jie lietė, bendravo, pažindinosi su triušiukais… Nuoširdžios, nesuvaidintos emocijos ir dėkingumas.. Kiek nedaug reikia, kai esi dėkingas gyvenimui ir moki juo džiaugtis.

Dėkojame už pažintį ir smagią edukaciją edukatorei Gretai Avižinaitei – Lubienei.

Liudmila Kapūsta,
ikimokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja