Edukacinė išvyka į ,,Elnių SPA”

Laukiant gražiausių žiemos švenčių norisi tikėti stebuklais ir pasitikti jas ypatingai. Todėl nusprendėme su vaikais atšvęsti Kalėdas kitaip.

Gruodžio 20 d. mes, 1a-4a klasių ir priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ vaikai kartu su mokytojomis, vykome į tauriųjų elnių ūkį „Elnių SPA“, kuris randasi greta Kernavės, Rudeikiškių kaime. Atvykę nurodytu adresu atsidūrėme ramybės oazėje miškų apsuptyje. Pasitiko mus ne kas kitas, o Kalėdų senelio elfai, kurie lydėjo mus visur ir visokeriopai padėjo.

Edukacijos metu susipažinome su tauriaisiais elniais, maitinome juos, glostėme, sužinojome daug įdomybių apie jų gyvenimo būdą bei ypatumus. Įsitikinome, kad būvimo šalia šių gyvūnų poveikis vaiko ir suaugusiojo savijautai itin teigiamas. Pajutome, jog buvimas šalia jų padeda nuraminti mintis, patirti džiaugsmą, pamiršti rūpesčius.

Po unikalios pažinties su elniais elfų lydimi patekome į stebuklingą vietą, prie Kalėdinio namelio. Ten visus pasitiko ilgai lauktas Kalėdų senelis, kuris džiugino, linksmino visus, o vaikus apdovanojo taip lauktomis kalėdinėmis dovanėlėmis. Kalėdų senelis pažadėjo vaikams, kad per Kalėdas dar kartą aplankys juos namuose. Po susitikimo su Kalėdų seneliu svetingi elfai visus pavaišino skaniais sausainiais ir šilta arbata. Kupini teigiamų emocijų, vidinės ramybės ir šventinio džiaugsmo grįžome į mokyklą-darželį.

Tai buvo įsimintina išvyka, kupina įspūdžių ir vertingos patirties!

Išvyką organizavo:

Diana Krulikovska,
pradinio ugdymo vyresn. mokytoja,

Regina Bobrovičienė,
priešmokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja,

Vita Vitkauskiene,
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Nepamirškite padėkoti organizatoriams