Edukacinė-pažintinė išvyka į Skaidiškių biblioteką

Balandžio 10 d. priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai kartu su mokytojomis ir mokytojų padėjėjomis jau antrą kartą šiais mokslo metais lankėsi Vilniaus r. savivaldybės centrinės bibliotekos Skaidiškių padalinyje. Šį kartą priešmokyklinukai buvo pakviesti į biblioteką paminėti balandžio mėn. svarbias datas.

Balandžio 2-oji – danų rašytojo Hanso Kristiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 m. pasaulyje, o nuo 1993 m. ir Lietuvoje, ji minima kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Ta proga vaikai susipažino su H. K. Anderseno kūryba, sužinojo įdomiausius faktus iš jo biografijos. Klausėsi vienos iš jo pasakų „Karalaitė ant žirnio“. Po aptarimo vaikai  kūrė pasaką teptuku – piešė išklausytos pasakos herojus.

Taip pat balandžio 2 d. minima pasaulinė autizmo supratimo diena ir visas balandžio mėnuo skiriamas autizmo supratimo didinimui. Todėl ir mes prisijungėme prie šios tarptautinės iniciatyvos. Vaikai supratimą ir palaikymą žmonėms, turintiems autizmo spektro raidos sutrikimus ir jų artimiesiems, išreiškė atvaizduodami  begalybės ženklą – autizmo supratimo simbolį, sutūpdami begalybės ženklo forma.

Ši išvyka – turingai ir prasmingai praleistas laikas netradicinėje aplinkoje.

Nuoširdžiai dėkojame bibliotekininkei Žanai už įdomias ir prasmingas veiklas bei bendradarbiavimą.

Organizatorės:
Regina Bobrovičienė, priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja,
Vita Vitkauskiene, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja