Ekskursija į Lietuvos ryto spaustuvę

2023 m. gruodžio 14 d. „Žirniukų” grupės ugdytiniai lydimi mokytojos ir mokytojos padėjėjos, lankėsi UAB ,,Lietuvos ryto spaustuvėje”. Spaustuvės darbuotojai su šypsena sutiko vaikams parodyti ką jie nuveikia per visą darbo dieną.

Vaikai susipažino su spaustuvės erdvėmis ir ten atliekamu darbu. Apžiūrėjo spausdinimo mašinas, sužinojo, kad spausdinimui naudojamos pagrindinės keturios spalvos: juoda, raudona, mėlyna ir geltona. Pamatė, kaip karpomi jau atspausdinti reklaminiai leidiniai, ruošiami lipdukų rulonai, pakuojami atspausdinti gaminiai. Labai įdomu buvo pamatyti kaip plėvele vyniojamos paletės. Ne ką mažiau vaikus sudomino krovimo mašina, kuri išvežioja padėkluose supakuotą spaudą. Didžiausią įspūdį vaikams paliko popieriaus pjaustymo mašina.

Vaikai iš ekskursijos grįžo ne tik pilni įspūdžių, bet ir nešini dovanomis – knygelėmis.

Dėkojame UAB „Lietuvos ryto spaustuvės” direktorei Aušrai Mikalajūnaitei ir darbuotojams už įdomią ekskursiją!

Liudmila Kapūsta,
ikimokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja