Išvyka į Pelėdų parką

Gegužės 31 dieną 1-4a klasių mokiniai vyko į edukacinę-pažintinę ekskursiją į Pelėdų parką.

Ekskursijos metu mokiniai sužinojo, kuo skiriasi pelėda nuo apuoko, kodėl šie paukščiai nemoka pasukti akių į šonus, o suka visą galvą. Parko prižiūrėtojas papasakojo kuo jos minta. Sužinojome, kad pelėdos yra toliaregės, todėl jos nelabai gerai mato iš arti. Taip pat nustebino, kad jos nemoka sukti lizdo. Pelėdos skraidžioja, medžioja tiek dieną, tiek naktį ir dar daug įdomybių sužinojome apie šiuos paslaptingus paukščius.

Kadangi pelėdų gyvenimas yra gana slaptas ir dažnai eiliniams žmonėms nepastebimas, parko darbuotojai stengiasi labiau supažindinti su paukščių gyvenimu, suteikti galimybę pamatyti juos iš arčiau ir įskiepyti meilę šiems mieliems ir įdomiems skrajūnams. Išvyka suteikė daug teigiamų emocijų, praplėtė mokinių akiratį.

Diana Krulikovska, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja