Kalėdos mokykloje – darželyje

Kalėdos 1-4a klasėse.

Kai baigiasi visi mėnesiai, kai būna papuošti namai, kai pakvimpa braškiniu pyragu – ateina Kalėdos. Gruodžio 21 d. atėjo Kalėdos ir į Skaidiškių mokyklą-darželį.

Renginį pradėjo Kalėdinė pasaka „Avinėlis beragėlis“. Buvo smagu, linksma, bet vaikučiai laukė Kalėdų Senelio su Snieguolėmis. Gavę daugybę dovanų šventę lydėjo šokiai ir linksmybės. Pasidžiaukime kartu smagiomis akimirkomis nuotraukų galerijoje.

Paroda ,,Kalėdinis atvirukas”

Skaidiškių mokykloje-darželyje gruodžio mėnesį vyko kalėdinių atvirukų paroda, kurioje buvo kviečiami dalyvauti pradinių klasių mokiniai. Šios parodos tikslas: skatinti mokinių kūrybiškumą, domėjimąsi Kalėdų papročiais ir tradicijomis. Nuoširdžiai dėkojame visiems, dalyvavusiems ir pateikusiems unikalius, gražius bei meniškus atvirukus. Visiems dalyviams įteikti padėkos raštai.