Eilėraščių konkursas ,,Kelionė per eilėraščių pasaulį”

Vasario 11 d. aktų salėje vyko Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų vaikų meninio skaitymo konkurso „Kelionė per eilėraščių pasaulį“, I etapas, kuriame dalyvavo mūsų įstaigos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai.

Konkurso metu vaikai ne tik deklamavo eilėraščius, bet ir įsijautė į jų prasmę, juose vykstančius įvykius. Kruopščiai ir atsakingai dirbo konkurso vertinimo komisija, kurią sudarė vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Jolanta Karaznevič, mokytoja Regina Bobrovičienė ir vyresnioji mokytoja Danuta Zablockaja, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą. Visus konkurso dalyvius komisija apdovanojo padėkos raštais, išrinko ir įteikė diplomus dviem konkurso dalyviams, labiausiai atitikusiems vertinimo kriterijus: eilėraščio raiškumą, taisyklingą tartį, eilėraščio nuotaikos perteikimą, estetinį vaizdą.

Konkurso nugalėtojomis tapo:

• 3-5 m. amžiaus grupėje – Veronika R., ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Biedronki“ ugdytinė;
  • 6-7 m. amžiaus grupėje – Gabija K., priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai“ ugdytinė.

Linkime mergaitėms didžiausios sėkmės atstovaujant mūsų mokyklai-daržeiui II konkurso etape, kuris vyks Nemenčinės vaikų darželyje.

Konkurso organizatorės:
mokytojos metodininkės, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą
Irena Kozlovska ir Elena Staniūnienė