Laisvės Gynėjų diena

Mes esame labai vieningi,
Nebaisūs tankai, nei kariai,
Ir atėjūnai čia – nereikalingi,
Mes Nemuno šalies vaikai.

Laužai, daina ir maldos šildė,
Juk buvom kaip viena šeima.
Ir kitos šalys pagaliau išgirdo
Lietuviai – karžygių tauta.

Mažiesiems mūsų Vilniaus r. Skaidiškių mokyklos-darželio ugdytiniams Sausio 13-oji tėra tik istorinis faktas, tačiau mes, pedagogai, turime vaikams suprantama kalba perteikti tautos patriotiškumo, pasiaukojimo jausmą, papasakoti apie Sausio 13-ąja, kuri visiems laikams įrašyta į mūsų tautos istoriją, kaip Laisvės Gynėjų diena. Papasakoti kodėl tą dieną visi lietuviai lenkia galvas už tuos, kurių lūpose žodis LIETUVA buvo jau paskutinis.

Sausio 13 d. mūsų mokykloje-darželyje taip pat buvo paminėta visuotinė pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. 8.00 val. visose klasėse, grupėse bei kitose mokyklos-darželio erdvėse buvo uždegtos žvakelės, kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

Nepamirškite padėkoti organizatoriams