Lietuvos moksleivių futbolo projektas

2023 m. lapkričio mėn. Skaidiškių mokykla-darželis startavo su pradinukų lygos projektu. 4 savaites dvi pradinių klasių komandos (1a ir 4a kl.) įdomiai ir smagiai leido laiką, susipažino su populiariausiu pasaulyje sporto žaidimu. Kiekvienas mokinys pildė žaismingas knygutes, kuriose futbolas integruotas į įvairių pamokų tematikas. Atliko individualius iššūkius su futbolo kamuoliu, įvairius pratimus ir žaidimus, kurie buvo paruošti tikrų futbolo meistrų.

Mūsų komanda ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs” dovanų gavo du futbolo kamuolius, aikštės žymėjimo rinkinį, žaidimo skirtukus, plakatą taškams, „Pradinukų lygos“ knygutes vaikams, diplomus.

Aktyviausi ir daugiausiai taškų surinkę moksleiviai buvo apdovanoti specialiais prizais – sportiniais krepšiais ir gertuvėmis.

Mažieji futbolininkai pasisėmė asmeninės ir komandinės sėkmės, sveikatos, ištvermės ir nepamirštamų akimirkų!

Diana Krulikovska, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja