Lietuvos moksleivių futbolo projektas

Nuo lapkričio 7 dienos iki gruodžio 2 dienos Skaidiškių mokyklos-darželio pradinukai įsijungė į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) vykdomą projektą „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo 2022“. Projekte dalyvavo 4a klasės mokiniai, kuriems vadovavo pradinio ugdymo mokytoja Diana Krulikovska.

Projekto tikslas ir uždaviniai:
• populiarinti futbolo žaidimą Lietuvos mokyklose;
• sudominti sporto mokyklų nelankančius vaikus sportu ir sveika gyvensena;
• skatinti glaudų bendradarbiavimą tarp švietimo įstaigų, vietos (seniūnijų, savivaldybių, apskričių) institucijų ir sporto organizacijų;
• padėti suartėti kaimyninėms bendruomenėms, šeimas paskatinti aktyviai ir naudingai praleisti laisvalaikį su savo atžalomis;
• smagaus, aktyvaus laisvalaikio užtikrinimas 1-4 klasių moksleiviams.

Keturias savaites mokiniai vykdė įvairius iššūkius, rinko ir skaičiavo savo taškus, dalinosi rezultatais su kitomis Lietuvos mokyklomis. Mūsų komanda ,,SK vaikai” dovanų gavo du futbolo kamuolius, aikštės žymėjimo rinkinį, žaidimo skirtukus, plakatą taškams „Pradinukų lygos“ knygutes vaikams, diplomus, pedagogo užrašų rinkinį.
Aktyviausi ir daugiausiai taškų surinkę moksleiviai buvo apdovanoti specialiais prizais – sportiniais krepšiais ir gertuvėmis.

Mažieji futbolininkai pasisėmė asmeninės ir komandinės sėkmės, sveikatos, ištvermės ir nepamirštamų akimirkų!

Diana Krulikovska,
pradinio ugdymo mokytoja