Meninio skaitymo konkurso „Eilėraščio labirintais“, I etapas

2024 m. vasario 7 d. mokyklos-darželio aktų salėje vyko Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų, teikiančių ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, vaikų meninio skaitymo konkurso „Eilėraščio labirintais“ I etapas, kuriame dalyvavo 17 skaitovų.

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti pagal amžių į dvi grupes. Vaikai deklamavo lietuvių poetų kūrinius. Poezija vaikų lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai, kiekvienas skaitovas stengėsi perteikti kūrinių nuotaiką ir mintį.

Skaitovų gebėjimus vertino:

Komisijos pirmininkė – direktorė Irena Markevič;

Komisijos nariai: logopedė Diana Puškarenkienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Ana Bareikienė, meninio ugdymo vyresnysis mokytojas Miroslav Liachovič  ir psichologė Agnieška Ragucka.

Tuo metu, kai vertinimo komisija atsakingai dirbo, mūsų mažieji skaitovai smagiai leido laiką, bendravo,  grupelėmis atliko kūrybines užduotėles. Rezultatų laukimo laikas prabėgo prasmingai ir nepastebimai.

Visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą, o I-III vietų laimėtojams – diplomai.

Komisijos sprendimu, mūsų mokyklai-darželiui konkurso II etape, kuris vyks vasario 28 d. Nemenčinės vaikų darželyje, atstovaus: Eliza Viktoria K., Aurėja M. ir Viktorija V.

Sveikiname nugalėtojas ir linkime sėkmės II etape.

Konkurso I etapo organizatorės:
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vita Vitkauskiene
Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Regina Bobrovičienė