Meninio skaitymo konkurso „Eilėraščio labirintais“, II etapas

II (finalinis) konkurso etapas vyko vasario 28 d., Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje. Atstovauti Skaidiškių mokyklai-daželiui buvo deleguoti trys ugdytiniai. Nemenčinės vaikų darželio scenoje pasirodė 48 geriausi Vilniaus rajono skaitovai, kurie pademonstravo savo meninio skaitymo gebėjimus, džiugino savo nuoširdumu ir nuostabiomis vaikiškos poezijos eilėmis. Vertinimo komisija vertino mažųjų skaitovų kalbinę raišką, sceninę laikyseną, artistiškumą. Visi ugdytiniai konkursui buvo labai gerai paruošti. Vaikų mokytojos ir tėveliai padirbėjo daug ir nuoširdžiai, kad deklamuojamos eilės skambėtų išraiškingai ir įtaigiai. Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų ugdytinių laimėjimais:

Diplomas su pagyrimu – Aurėja Masevičiūtė, ikimokyklinio ugdymo grupė „Saulutė“. Ugdytinę konkursui parengė vyresnioji mokytoja Olga Macinkevičienė.

Padėka – Eliza Victoria Kania, ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Stokrotki“. Ugdytinę konkursui parengė mokytoja Viktorija Kuznecova

Padėka – Viktorija Vainovskaja, priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Pelėdžiukai“. Ugdytinę konkursui parengė mokytoja Vita Vitkauskiene.

Mokytojos, parengusios vaikus konkursui buvo apdovanotos Vilniaus rajono švietimo skyriaus padėkos raštais.

Olga Macinkevičienė
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja