Mokslo ir žinių diena

Š. m. rugsėjo 1 d., po šiltų vasaros atostogų, Skaidiškių mokykloje-darželyje ir vėl suklegėjo vaikiški balsai, nuvilnijo šventinis šurmulys ir džiugi nuotaika. Mokyklos-darželio kieme rinkosi tėveliai, mokytojai bei pailsėję, išsidūkę, pasiilgę draugų ir mokytojų vaikai. Vieniems ši diena – naujų patyrimų ir iššūkių pradžia, kitiems – durys į naujų žinių šalį.

Mokslo ir žinių dienos šventė prasidėjo nuo mūsų šauniųjų pirmokėlių eisenos, kuriuos visi susirinkusieji pasitiko plojimais. Iškilminga šventės dalis – skambantis Lietuvos Respublikos himnas, mokyklos-darželio direktorės Irenos Markevič sveikinimas su naujų mokslo metų pradžia.

Ypatingo dėmesio sulaukė pirmokai, gavę Vaiko konstituciją bei, kaip ir kasmet, „Ryto“ draugijos ir ,,Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie” dovanas – kuprines su mokymo priemonėmis. Gavę pirmuosius savo dokumentus mažiausieji rinkosi prie mikrofono padeklamuoti pačių gražiausių eilėraštukų, skirtų Vaikystei, Mokyklai, prasidedančiai kelionei po žinių šalį. Netrukus skambučio aidas pakvietė visus ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus į grupes, o 1-4 klasių mokinius į klases.

Linkime vaikams, tėveliams, darbuotojams dar vienų linksmų, turiningų, prasmingų ir draugiškų mokslo metų!