Motinos diena Skaidiškių mokykloje-darželyje

Sakoma, kad MAMA – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos. Taip pat yra sukurta daug eilių apie motinos širdį, kuri sugeba viską atleisti; motinos rankas, kurios visada apkabina ir priglaudžia savo vaikus; motinos meilę, kuri niekada neišblėsta ir nenuvertėja. Mama yra tapatinama su žeme. Kaip žemė užaugina derlių, taip motina užaugina savo vaikus. Todėl ir Motinos diena švenčiama pavasarį, kai bunda žemė. Pirmąjį gegužės sekmadienį visi skubame išreikšti pagarbą, meilę ir padėką savo Mamoms.

Geriausia dovana mylimai Mamai – gražūs žodžiai. Todėl mūsų mokyklos-darželio vyresnioji mokytoja Olga Macinkevičienė kartu su „Saulutės“ grupės vaikais bei meninio ugdymo mokytoja Julija Židovainiene, pakvietė visų grupių mokytojas ir vaikus paminėti Mamyčių šventę. Skambėjo nuoširdžios mažųjų dainelės, jausmingi eilėraštukai ir nuotaikingi žaidimai, kurie buvo skirti brangiausiam žmogui – Mamytei.

Vaikučiai, savo darbščiomis rankelėmis darė darbelius ir dovanojo juos savo Mamytėms. Vaikai apsikabino Mamytes ir pabučiavo, taip atsidėkodami už rūpestį, meilę ir bemieges naktis – ši akimirka buvo išties jaudinanti. Tai brangiausia dovana, kurią gali gauti mama iš savo vaiko.

Išsiskirstėme puikios, pakilios nuotaikos, žinodami, kad brangesnio žmogaus už Mamą, būdami maži ar dideli, mes neturėsime.