Nemėžio krašto ugdymo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų sporto akcija ,,Nykštukų bėgimas“

Gruodžio 5 dieną žiemą pasitikome organizuodami bei dalyvaudami Nemėžio krašto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo sporto akcijoje ,,Nykštukų bėgimas”. Prie šios akcijos prisidėjo Nemėžio krašto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos: Kalvelių vaikų darželis, Šumsko pagrindinė mokykla, Kyviškių pagrindinė mokykla , Medininkų šv. Kazimiero gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius.

Mažiausių mūsų mokyklos-darželio ugdytinių, pasipuošusių nykštukų kepurėlėmis, bėgimas vyko darželio sporto salėje, o vyresniųjų – darželio teritorijoje.  Į bėgimą visi rinkosi su gera nuotaika, skambant kalėdinei muzikai. Ikimokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės Irena Kozlovska ir Elena Staniūnienė organizavo apšilimo mankštelę, o po jos kiekvienai grupei buvo duotas startas. Linksmą, žaismingą ‚,Nykštukų bėgimą“ vainikavo diplomai, vaišės bei nykštukų parengtos užduotėlės (akcijos dalyviai turėjo pagaminti Kalėdų papuošimus).

Elena Staniūnienė ir Irena Kozlovska
ikimokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės

Skaidiškių mokykla-darželis

Šumsko pagrindinė mokykla