Pagirių gimnazijos metodinio centro pradinio ugdymo ketvirtų klasių mokinių nuotolinė viktorina ,,Kokia nuostabi, Lietuva, esi“

Kovo 31 d. Skaidiškių mokyklos-darželio muzikos mokytoja Julija Židovainienė ir pradinio ugdymo mokytoja Diana Krulikovska organizavo Pagirių gimnazijos metodinio centro pradinio ugdymo ketvirtų klasių mokinių nuotolinę viktoriną ,,Kokia nuostabi, Lietuva, esi“. Viktorinos metu buvo atsakoma į penkiasdešimt klausimų, naudojant QUIZIZZ internetinę programą. Užduoties klausimai buvo sudaryti iš pasaulio pažinimo ir muzikos mokomųjų dalykų.

Organizuojant tarpmokyklinį renginį, sėkmingai plėtojame mokinių ir mokytojų bendradarbiavimą. Viktorinoje dalyvavo Skaidiškių mokyklos-darželio, Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos, Pagirių gimnazijos ir Rudaminos “Ryto” gimnazijos ketvirtų klasių mokiniai.

Dėkojame visiems mokiniams ir mokytojams už aktyvų dalyvavimą.

Sveikiname visus viktorinos dalyvius ir nugalėtojus:
I vietą pelnė Adomas Vozgirdas (Vilniaus r. Pagirių gimnazija),
II vietą – Luka Kivaraitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija),
III vietą – Lukas Abramovas (Skaidiškių mokykla-darželis).

Pradinio ugdymo mokytoja Diana Krulikovska