Pamokos ne tik įdomios, bet ir skanios

Sausio 19 dieną 3a klasės mokiniai gilino dailės ir technologijų žinias. Klasėje sukurę netradicinę erdvę kepė vaflius. Gruodžio mėnesį mokiniai pristatė įvairių patiekalų receptus. Vėliau visi dalyvavo balsavime už geriausią receptą, daugiausia balsų surinko „Belgiškų vaflių“ receptas. Kartu su klasės auklėtoja Diana trečiokai pasidalino pareigomis, aptarė gamybos procesą. Pasiraitoję rankoves, ėmėsi darbo. Trečiokai kepė gardžius vaflius dar ir todėl, kad tai puiki proga patirti neišdildomų įspūdžių gamybos procese. Patys skaniausi šie vafliai būna karšti. Be galo skanu valgyti su kondensuotu pienu.Trečiokai vaišino pirmokus bei mokytojus. Jeigu norite gauti receptą, kreipkitės į trečiokus.

Pradinio ugdymo mokytoja Diana Krulikovska