Darželio paroda ,,Mano šeimos angelas”

(J. Valickienė)

Angelo sparnas mano delne,
Saugo globoja jis visad mane,
Neša palaimą į mūsų namus,
Saugo žmones visus……

Palydint rudenį ir pasitinkant žiemą, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Liudmila Kapūsta pakvietė visus – mažus ir didelius – kurti savo Šeimos Angelą.

Angelas – ramybės, šilumos, jaukumo, apsaugos, pakylėjimo skleidėjas. Žiemos angelo kūrimas, gaminimas gali kitaip įprasminti artėjančias žiemos šventes. Žiemos angelo kūrimas ne tik padėjo tapti jautresniais, supratingesniais ar tolerantiškesniais vaikams, artimui, bet ir bendradarbiaujant tarpusavyje, atsiskleisti gerosioms savybėms per kūrybiškumą.

Parodos lankytojus pasitiko megzti, karpyti, aplikuoti, velti, iš popieriaus lankstyti angeliukai. Jų dydis, forma, spalva pradžiugino kiekvieno apsilankiusiojo širdį.

Dėkojame visiems už aktyvų dalyvavimą parodoje, už nepakartojamo grožio Angelus, kurie puošia darželio koridorių ir džiugina mus visus.

Liudmila Kapūsta,
ikimokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja