Pyragų diena

Kai lauke saulės spindulių vis mažėja, o šventinės lemputės dar neįžiebtos, „Pyragų diena“ puiki proga pasidalinti savo šiluma ir gerumu.

Š. m. lapkričio 9 d. ikimokyklinio ugdymo grupėje ,,Žirniukai” nuo pat ryto kvepėjo cinamonu, vanile, gerumu, draugyste. Ugdytiniai kartu su mokytoja Liudmila K. nusprendė išsikepti keksą. Aptarė, kokių produktų reikės jo kepimui. Paskui plakdami kiaušinius, matuodami pieno, aliejaus, miltų kiekį – ruošė tešlą.

Degustacijos metu vyko ilga diskusija apie pagalbą tėveliams gaminant pyragus, sveikatai palankesnius produktus, tokius kaip obuoliai, razinos, avižiniai dribsniai.

Ugdytiniai su mokytoja savo pačių pagamintu keksu pavaišino ir tėvelius.
Tegul pyrago gabalėlis sušildo mūsų širdis ir primena, jog ne visiems gyvenimas yra saldus, dalinkimės gerumu ir atjauta su visais, kuriems to labiausiai reikia.

Liudmila Kapūsta,
ikimokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja