,,Rudens mozaika”

Šiltas, spalvotas ruduo džiugina kiekvieno akis ir širdį. Soduose prinoko gausybė obuolių, daržuose puikuojasi didžiuliai moliūgai ir kitokios daržovės, miške – gilės ir konkorėžiai. Tas gamtos grožis įkvepia norą kurti. Pasitelkus į pagalbą fantaziją, kūrybiškumą, išradingumą galima sukurti nuostabių kūrinių. Mandalos kūrimas – tai viena iš meno terapijų, puikus būdas patirti nuostabių emocijų ir mažiems ir suaugusiems. Jos kūrime svarbiausia ne rezultatas, o pats procesas.

Spalio 7 d. mokyklos-darželio ugdytiniai, kartu su savo mokytojomis, kūrė mandalas iš daržo, sodo gėrybių ir įvairiausios gamtinės medžiagos. Į mandalos kūrimą įsitraukė ir tėveliai, kurie sunešė reikalingą gamtinę medžiagą. Buvo sukurtos gražios kompozicijos, kurios puoš įstaigos lauko erdves ir džiugins visus vaikus ir tėvelius.

Dėkojame visiems už aktyvų dalyvavimą

Liudmila Kapūsta,
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja