STEAM projektas ,,Graži gimtinė, gražūs namai“

Kovo mėn. startavo Nemėžio krašto ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų švietimo įstaigų  STEAM projektas ,,Graži Gimtinė, gražūs namai‘‘, prie kurio prisijungė Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija, Kyviškių pagrindinė mokykla ir Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių pradinio ugdymo skyrius. Projektą organizavo Skaidiškių mokyklos-darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės Elena Staniūnienė ir Irena Kozlovska.

Projekto metu dalyviai keliavo po savo kraštą, susipažino su pastatais, jų tipais, įtvirtino žinias apie pastatų sandarą, medžiagas, apie geometrines figūras ir matematines sąvokas.

Pažintinė aplinka sužadino vaikus kurti, konstruoti, statyti namus pasirinktose edukacinėse erdvėse. Jų darbuose  atsiskleidė kūrybiškumas, asmeniškumas, vaizduotė bei pasitikėjimas atliktu darbu, praturtino jų vaizduotę bei suteikė galimybę mokytis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės
Elena Staniūnienė ir Irena Kozlovska