Šventiniai renginiai

Renginiai darželyje

Vėl apsisuko laiko ratas ir sulaukėme  gražiausios metų šventės – Kalėdų. Prieškalėdinis laikotarpis darželyje visada kupinas laukimo, įvairiausių darbų ir naujų įspūdžių. Kalėdinę nuotaiką vaikai pajuto jau gruodžio pradžioje, gamindami kartu su tėveliais ir grupių mokytojomis puošnias popierines snaiges. Taip gimė kalėdinių snaigių paroda, džiuginanti visą šventinį laikotarpį.

Vaikai su nekantrumu laukė Kalėdų Senelio dovanų. Gruodžio 16-21 dienomis mūsų darželis klegėjo nuo šurmulio ir vaikų juoko. Vaikai ir mokytojai susirinko į Kalėdų šventę, kurios metu kartu žaidė, dainavo, šoko, važiavo Kalėdiniu traukinuku.

Kaip gera turėti tokią nuostabią šventę, kaip Kalėdos, su mirksinčiomis girliandomis, ryškiaspalviais papuošimais ir įspūdingais renginiais!

Šventės ateina ir greitai praeina tačiau jų laukimas širdyje yra pats mieliausias.

RENGINIAI MOKYKLOJE

Kasmet gruodis yra ypatingas metas mokykloje. Tai gražiausių metų švenčių – Šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų – laukimo laikotarpis. Iš tiesų, ar gali būti gražesnė paslaptis už tą, kuri neša viltį, meilę ir džiaugsmą.

Šį laikotarpį mokyklos mokiniai kartu su mokytojais stengėsi apipinti šiluma, dėmesiu kiekvienam bendruomenės nariui. Vaikai su mokytojais puošė langus karpiniais, dekoravo meduolius, keitėsi dovanėlėmis, žiūrėjo Kalėdinį kiną ir tradiciškai organizavo spektaklį ,,Šventa naktis”.

Taip pat mokiniai lankydamiesi ,,Paukščių kaime” susitiko su Kalėdų seneliu, plačiau apie tai galite paskaityti