Tarptautinė vaikų gynimo diena

Skaisti atskubančios vasaros saulė ir giedras dangus atnešė į Skaidiškių mokyklą-darželį gražią šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai kartu su mokytojomis nuskubėjo į mokyklos-darželio kiemą, kuriame jų laukė linksma muzika, įvairūs žaidimai ir rungtys. Mokyklos-darželio kiemas netilo nuo aidinčio vaikų juoko. Jie drauge pūtė muilo burbulus, gaudė balionus, piešė kreidelėmis ant netradicinio paviršiaus, šoko ir dainavo.

Šventės pabaigoje vaikų laukė siurprizas – spalvotas vaišių stalas. Buvo smagu matyti vaikus, besidžiaugiančius vaikyste. Todėl Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga linkime visuomet turėti daug „spalvotų svajonių“, visada jaustis mylimais ir laimingais vaikais.

Liudmila Kapūsta,
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja