Mūsų ugdytiniai dalyvavo meninio skaitymo konkursuose, skirtuose Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti

Minint svarbią Lietuvai datą – vasario 16-ąją, Skaidiškių mokyklos – darželio ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Saulutė” ir priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai” ugdytiniai dalyvavo meninio skaitymo konkursuose, skirtuose Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Tauras G. dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų vaikų meninio skaitymo konkurse ,,Lietuva mano širdyje”. Ugdytinį konkursui parengė vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Olga Macinkevičienė.

Dovydas Ž. dalyvavo respublikiniame vaikų meninio skaitymo konkurse ,,Gražiausi žodžiai Lietuvai”. Ugdytinį konkursui parengė vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Olga Macinkevičienė.

Saulė M. dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų meninio skaitymo konkurse „Lietuva, gėlele žydėki”. Ugdytinę konkursui parengė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Regina Bobrovičienė. Saulė deklamavo Jolantos Jonynaitės-Kairienės eilėraštį „O TRISPALVE…”.

Vaikai iš anksto ruošėsi šiems konkursams, kartu su mokytojomis ir tėveliais mokėsi deklamuoti eilėraščius apie Tėvynę. Jaunieji skaitovai stebino sugebėjimu vaizdžiai, nuotaikingai perteikti lietuvių poetų eiles. Poezija vaikų lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai. Džiugino ne tik mažųjų skaitovų kūriniai, bet ir sceninė laikysena, šventiška apranga, drąsa ir artistiškumas. Kiekvienas vaikas buvo savaip išraiškingas ir nepakartojamas, todėl komisija padėkos raštus įteikė visiems dalyviams.

Renginiai tapo maža švente ir mažiesiems skaitovams, ir jų klausantiems. Pasidžiaugėme vieni kitais, pajutome vieningumo jausmą ir galingą žodžio jėgą, sklindančią iš vaiko lūpų.

Dėkojame dalyviams už ryžtą ir norą dalyvauti, o vaikų tėveliams už pagalbą ruošiantis konkursui.

Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Olga Macinkevičienė,

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Regina Bobrovičienė

,,Lietuva mano širdyje” diplomas

,,Gražiausi žodžiai Lietuvai” padėka