Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Kiekvienas žmogus turi Tėvynę. Mes šiandien turime daug – laisvą Lietuvą. Kokia ji bus, priklauso nuo mūsų. Puoškime tėvynę savo mažais ir dideliais darbais.

Tautiniais kostiumais pasipuošę, vasario 15 d. aktų salėje susirinko mūsų mažieji Lietuvos piliečiai, mokytojai, tėveliai, administracija. Ikimokyklinio  ugdymo grupės „Saulutė“ ugdytiniai kartu su mokytojomis Olga Macinkevičiene, Jolanta Karaznevič ir Živile Girdžiūte, gražiais žodžiais apie Tėvynę pakvietė visus susirinkusius į didžiausią lietuvių tautos šventę.

Šventės metu skambėjo lietuvių liaudies sukurtos dainos, rateliai. Liejosi gražūs žodžiai apie mūsų tėvynę Lietuvą. Kiekvienas išsakytas žodis, sudainuota dainelė, sušoktas šokis – tai maža dovanėlė, bet didelės meilės Tėvynei įrodymas.

Olga Macinkevičienė
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja