Velykų laukimo savaitė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse

Su atbundančia gamta, sugrįžtančiais paukščiais ateina viena gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykos. Šios džiugios šventės laukia kiekvienas, ir didelis, ir mažas. Švenčių laukimas prilygsta ir pačioms šventėms. Juk taip smagu ruoštis, džiaugtis, kartu kurti, dalintis idėjomis, patirti daug teigiamų emocijų ir savo darbais džiuginti kitus. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Irena Kozlovska ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Regina Bobrovičienė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse inicijavo Velykų laukimo savaitę. Mokytojos su vaikais prisiminė Velykų tradicijas ir papročius, šventės simbolius ir jų reikšmę. Kiekvienoje grupėje įsisuko Velykų laukimo nuotaika. Vyko kūrybinės dirbtuvės. Vaikai kūrė įvairius velykinius darbelius, piešė, aplikavo, išbandė įvarius tikrų kiaušinių marginimo būdus, kūrė dekoracijas, puošė grupių ir įstaigos aplinką. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų ir šauniai praleido laiką.

Praleistas laikas prasmingas, kai susijungia vaikiškas džiaugsmas, smalsumas ir
suaugusio žmogaus patirtis ir išmintis.