Vilniaus r. priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir 1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Vaivos juosta“

Lapkričio 30 d. Skaidiškių mokyklos-darželio priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai” ugdytiniai Auksė Marganavičiūtė ir Justas Pavtelis dalyvavo Vilniaus rajono priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir 1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkurse „Vaivos juosta“. Konkursas vyko Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijoje.

Konkurso tikslas: skatinti Vilniaus r. mokinius plačiau domėtis literatūra, ugdyti kūrybiškumą ir puoselėti meninio žodžio suvokimą.

Scenoje pasirodė 37 rajono jaunieji skaitovai, kurie deklamavo lietuvių poetų eilėraščių posmus. Auksė Marganavičiūtė deklamavo B. Lenktytės eilėraštį „Nuostabus tėtis“. Konkursui mokinę ruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Regina Bobrovičienė. Justas Pavtelis deklamavo J. Degutytės ,,Gimtinė”. Konkursui mokinį ruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vita Vitkauskiene. Abu skaitovai pasirodė puikiai, buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Auksė Marganavičiūtė priešmokyklinio ugdymo vaikų grupėje tapo raiškiojo skaitymo konkurso laureate.

Nuoširdžiai sveikiname mūsų ugdytinius, dėkojame už pastangas ir drąsą, bei įdėtą darbą mokantis kūrinius atmintinai. Tėveliams už pagalbą ruošiantis konkursui.

Ši poezijos šventė visiems skaitovams padovanojo daug gražių akimirkų, puikios nuotaikos ir neįkainojamos patirties.

Regina Bobrovičienė,
mokytoja, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą,
Vita Vikauskiene,
mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas