Vilniaus rajono švietimo įstaigų, teikiančių ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, vaikų kūrybinių darbų nuotraukų projektas „Žiemos burtai“.

2022 m. sausio 28 – vasario 28 dienomis, Vilniaus rajono švietimo įstaigose, teikiančiose ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, buvo vykdomas projektas „Žiemos burtai“. Projektą organizavo Skaidiškių mokyklos-darželio mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Regina Bobrovičienė ir mokytoja metodininkė Ana Bareikienė.

Šiuo projektu buvo siekiama supažindinti ugdytinius su gamtos reiškiniais žiemos laikotarpiu pasitelkiant lietuvių poetų eilėraščius vaikams. Kartu su pedagogais vaikai skaitė, aptarė lietuvių poetų eilėraščius apie žiemos reiškinius. Pasirinktam eilėraščiui
kūrė iliustracijas naudojant įvairias kūrybines priemones.

Projektas skatino ugdytinių domėjimąsi lietuvių poezija vaikams, atskleidė vaikų kūrybinius ir meninius gebėjimus. Eilėraščių iliustracijose atsispindėjo vaikų nepakartojamos fantazijos ir idėjos, o kūrybinis procesas sukėlė daug teigimaų emocijų ir padovanojo gerą nuotaiką.

Projekte dalyvavo Skaidiškių mokyklos-darželio ikimokyklinio ugdymo grupių „Žirniukai“, „Krasnoliudki“, priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ vaikai bei vaikai iš penkių Vilniaus rajono ugdymo įstaigų.

Elektroninė knyga ,,Žiemos burtai”