,,Žaliasis raštingumas”

Sudėtinga atrasti bendrą žalio pasaulio kalbą, jei neturi suvokimo aplinkosaugos, ekologijos, teisingo atliekų tvarkymo ir rūšiavimo srityse. Žaliasis raštingumas – iniciatyva, skatinanti žingeidumą, aktyvią veiklą ir naujus, gilesnius įgūdžius aplinkosaugos, tvaraus gyvenimo, efektyvaus atliekų tvarkymo ir teisingo rūšiavimo srityse kartu su „Žaliuoju tašku“.

4a klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėse žaliojo taško edukacijose, kur susipažino su tvarios aplinkos principais, teisingu atliekų tvarkymu, antrinio panaudojimo galimybėmis, suprato, kad būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga.

Aušra Zibolienė,
pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai dalyvavo nuotolinėje pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuojamoje „Žaliojo raštingumo“ paskaitoje ,,Rūšiuokime teisingai”.

Vita Vitkauskiene,
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja