Raiškiojo skaitymo konkursas ,,Vaivos juosta“

Mokyklinis etapas

Vasario 6 d. Skaidiškių mokykloje-darželyje vyko raiškiojo skaitymo konkurso ,,Vaivos juosta“ mokyklinis etapas, kuriame dalyvavo 1-4 lietuviškų klasių moksleiviai. Konkurse skambėjo gražios eilės apie vaikystę, Lietuvą, Tėvynę. Visi dalyviai pasirodė šauniai, tačiau nugalėtojai buvo tik du. Pirmąją vietą laimėjo Artiomas Akciončik (1a) ir Dinara Knyš (3a). Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės atstovaujant mūsų mokyklą raiškiojo skaitymo konkurso ,,Vaivos juosta” rajoniniame etape.

Rajoninis etapas

Vasario 15 d. mokiniai Artiomas Aksiončik (1a) ir Dinara Knyš (3a) atstovavo Skaidiškių mokyklą-darželį Vilniaus rajono Nemenčinės Gedimino gimnazijoje raiškiojo skaitymo konkurse ,,Vaivos juosta“. Artiomas Aksiončik deklamavo Kosto Kubilinsko eilėraštį ,,Pelytė smalsuolytė“. Konkursui mokinį ruošė mokytoja Vita Gardžiulytė. Dinara Knyš deklamavo Justino Marcinkevičiaus eilėraštį ,,Sapnas“, mergaitės mokytoja Anželika Markevič.  Konkurse dalyvavo 25 rajono jaunieji skaitovai. Konkurso vertinimo komisija visus skaitovus ir jų mokytojas apdovanojo padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis. Dėkojame jauniesiems Skaidiškių mokyklos-darželio moksleiviams už drąsą ir gražias eiles.