Lietuvos kariuomenės diena mokykloje

Lapkričio 23 d. mokykloje vyko renginys, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Renginį vedė ltn. Laurynas Juozapaitis, kuris mokiniams pasakojo apie šiuolaikinės kariuomenės formavimąsi, padėtį, svarbiausius nuveiktus darbus, lygino tarpukario Lietuvos kariuomenę su šiuolaikine, diskutavo su mokiniais aktualiais klausimais. Pranešėjas akcentavo, kad tikro kario savybės yra patriotiškumas ir pasiaukojimas vardan tėvynės. Kariai mokiniams pristatė Lietuvos kariuomenės struktūrą, tarnybos kariuomenėje galimybes bei perspektyvas, taip pat atsakė į moksleivių klausimus.

Manome, kad Lietuvos kariuomenės dienos paminėjimas prisidėjo prie mokyklos mokinių pilietiškumo, istorinės savimonės formavimosi. Vaikai pasveikino kariškius su Lietuvos karių diena, palinkėjo drąsos, ryžto saugant ir ginant mūsų Tėvynę. Įteikė atminimo dovanėlę – savo rankomis sukurtą knygelę.

Renginio organizatorė pradinio ugdymo mokytoja Sandra Neldner