Ketvirtų klasių mokinių lietuvių kalbos konkursas ,,Raštingiausias ketvirtokas”

,,Ne žemės derlumu, ne drabužių įvairumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių stiprumu laikosi tautos, bet daugiausia išlaikydamos savąją kalbą, kuri didina ir palaiko bendrumą, santaiką ir brolišką meilę. Gimtoji kalba yra bendras meilės ryšys, vienybės motina, pilietiškumo tėvas, valstybės sargas. Sunaikink kalbą – sunaikinsi santaiką, vienybę ir dorybę. Sunaikink kalbą – sunaikinsi saulę nuo dangaus, sujauksi pasaulio tvarką, atimsi gyvybę ir garbę“, – rašė lietuvių raštijos kūrėjas Mikalojus Daukša.
       Vasario 27 d. Skaidiškių mokykloje-darželyje vyko ketvirtų klasių mokinių lietuvių kalbos konkursas ,,Raštingiausias ketvirtokas”. Šiame konkurse dalyvavo Skaidiškių mokyklos-darželio, Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazijos ketvirtų klasių mokiniai. Atvykusius svečius 3a klasės mokiniai pasveikino atlikdami šokį ,,Gintariniai riešutai”. Mokiniai savo žinias pasitikrino rašydami diktantą apie Vilnių.

I vietą pelnė Rusnė Ažubalytė (Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija),

II vietą – Kotryna Gecevič (Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija),

III vietą – Vytas Norkevičius (Vilniaus r. Pagirių gimnazija).

Dėkojame visiems mokiniams už dalyvavimą.

Pradinio ugdymo mokytojos
Vita Gardžiulytė ir Diana Krulikovska