Antrokai dalyvavo Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 2 klasių mokinių viktorinoje „Pažinkim Lietuvą, antrokai!“

Savo antrokams stengiuosi vis priminti, vis įprasminti pilietiškumą, meilę Lietuvai. Todėl kilo noras vasario 8 d. sudalyvauti Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 2 klasių mokinių viktorinoje. Viktorina vyko nuotoliniu būdu quizizz programėlėje. Dalyvaujant viktorinoje buvo svarbu ir greitis, ir tikslus atsakymas. Antrokai atsakinėjo į 20 klausimų apie Lietuvą, jos papročius, tradicijas, lankytinas vietas. Mokiniams teko prisiminti Lietuvos istorijos įvykius, asmenybes. Vaikai stebino savo žiniomis. Iš 84 dalyvių, mano antrokai užėmė 12 vietą, džiaugiuosi savo mokiniais.
Renginį organizavo Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja Rimantė S.
Labai smagu, kad mokytoja rado laiko ir noro pasidalinti savo idėjomis. Ačiū!

Pradinio ugdymo mokytoja Diana Krulikovska