Išvyka į Vilniaus zoologijos sodą

Š. m. spalio 28 d. priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ vaikai ir pedagogai vyko į zoologijos sodą Vilniuje. Išvykti su draugais iš darželio teritorijos tai jau  vaikams yra didelis džiaugsmas. O dar pamatyti, susipažinti su įvairiais gyvūnėliais, tai ypatingai daug emocijų sukeliantis įvykis.

Vilniaus zoologijos sode vaikus ir pedagogus pasitiko gidė, kuri labai įdomiai ir įtraukiančiai pristatė vaikams sodo gyventojus ir papasakojo apie kiekvieno ypatumus ir jų gyvenimo būdą. Vaikai stebėjo didžiausius vėžlius, spalvotas papūgas loriketas, šikšnosparnius, vorus, gyvates, prerinius šuniukus, rankose laikė gyvalazdes. Daug nuostabos visiems sukėlė laisvai vaikštantys smalsuoliai katiniai lemūrai ir medžių viršūnėse besikarstančios beždžionėlės. Taip pat didelį dėmesį pritraukė  išdykusių surikatų šeimynėlė.  Ekskursijos pabaigoje vaikai grožėjosi jūrų kiaulytėmis, glostė triušiukus. Laikas prabėgo nepastebimai.

Buvimas tarp gyvūnų suteikė vaikams daug teigiamų emocijų ir sukėlė pažinimodžiaugsmą.

Mokytojos, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą
Regina Bobrovičienė ir Vita Vitkauskiene