Kaziuko mugė

Kaziuko mugė darželyje

Kartu su pavasariu ateina ir pirmoji pavasario šventė – Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena. Kovo 3 d. visus susirikusius priešmokyklinio ugdymo grupėje „Pelėdžiukai“, su gražia pavasario švente sveikino Kaziukas su Morta. Įventės vedėjai užkrėtė linksma nuotaika mugės svečius – ikimokyklinio ugdymo grupių „Žirniukai“ ir „Saulutė“ ugdytinius ir mokytojus. Šventės metu vyko varžytuvės, kuriose vaikai išmėgino savo sumanumą ir išradingumą. Prasidėjus pirkimui-pardavimui, mugė užvirė it didžiulis skruzdėlynas. Vaikams buvo labai įdomu vieniems iš kitų pirkti riestainius, trapučius, karolius. Mugė – viena pirmųjų vaikų verslumo pamokų. Vaikai įsitikina, kad ne tik nelengva pagaminti tam tikrą produktą savo rankomis, bet ir ne taip paprasta jį parduoti. Tikras pasitenkinimas apima, kai darbas sulaukia pripažinimo. Pasibaigus mugei, grupėje dar ilgai sklandė pavasariška šventinė nuotaika.

Vita Vitkauskiene, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Kaziuko mugės šurmulys mokykloje