Lėlių vaidinimas pagal A. Čeredėjevaitės knygą

Teatras – meninės išraiškos priemonė, įvairių įvykių bei istorijų atvaizdavimo galimybė. Teatre galime atrasti daug gyvenimiškų situacijų ir jo dėka galime pažinti gyvenimą. Nors iš pirmo žvilgsnio teatras ir vaikų švietimas gali pasirodyti ne visai suderinami reiškiniai, tačiau žvelgiant į teatrą nepaviršutiniškai galime suprasti, kad teatras gali ugdyti mokinius ir daryti jiems labai teigiamą įtaką.

4a klasės mokiniai į savo klasę pasikvietė mažuosius draugus – priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai” auklėtinius. Nudžiugino linksmu spektakliu „Peliukas ieško draugų“. Būsimieji pirmokai susipažino su mokyklos bei klasės aplinka. Bežiūrint spektaklį vaikai patyrė daug neišdildomų įspūdžių. Aptariant spektaklį aktyviai bendradarbiavo su ketvirtokais. Nuoširdžiai džiaugiamės šia gražia ketvirtokų iniciatyva.

Diana Krulikovska,
pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja