Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 16-osios minėjimas mokykloje

Geltona kartu su žalia ir raudona,
Atspindi lietuvių tautos laisvės norą,
Šalis nors mažytė, bet drąsa begalinė,
Nes tai Lietuva - tai mūsų gimtinė!

Prieš pat žiemos atostogas, vasario 11 dieną mūsų mokykloje – darželyje buvo iškilmingai paminėta svarbi visai Lietuvai, Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Pradinių klasių mokiniai, pasipuošę tautine simbolika, kartu su lietuvių kalbos mokytoja Ilona Kupcevič, pakvietė mokyklos bendruomenę į iškilmingą minėjimą. Šventės metu skambėjo nuostabūs eilėraščių posmai, dainos. Taip pat visi mokyklos mokiniai dalyvavo piešinių parodoje „Nupiešiu Lietuvą“, kuri buvo pristatyta dideliame ekrane. Šventę vainikavo bendras visų dalyvių šokis Lietuvai.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime stiprinti savo meilę Lietuvai, neprarasti tikrųjų vertybių, saugoti istoriją, kultūrą ir tradicijas. Švęskime Valstybės atkūrimo dieną!

Šventės organizatorė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ilona Kupvevič

Vasario 16-osios minėjimas darželyje

Gyvenkim ir mylėkime pasaulį!
Didžiuokimės tėvyne Lietuva!
Iškelkim laisvės Vėliavą į saulę
Ir būkime viena stipri šeima.

Vasario 16 – oji – ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų. Norėdami paminėti šią svarbią datą, šventiškai pasipuošę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai ir mokytojos vasario 15 d. susirinko į mokyklos-darželio aktų salę paminėti šią svarbią mums visiems datą.

Susirinkusiuosius su gražia Lietuvos švente pasveikino l.e.direktoriaus pareigas Irena Markevič. Šventę vedė „Varpelių‘‘ grupės vyresnioji mokytoja Nijolė, ,,Ąžuoliukų‘‘ grupės vyresnioji mokytoja Jolanta ir mokytoja metodininkė Elena. Šventės metu skambėjo Tautiška giesmė, buvo demonstruojami Lietuvos simboliai, rodomi filmukai apie Lietuvos grožį, jos ežerus ir upes, miškus ir pievas, miestus ir kaimus, pilis ir piliakalnius ir gražuolę Baltiją. Renginio metu vaikai įtvirtino savo žinias apie Lietuvą. Skambėjo vaikučių dainuojamos dainelės, lietuvių liaudies žaidimai, buvo deklamuojami eilėraščiai apie gimtinę.

Valstybinės šventės metu siekėme, kad ugdytiniai geriau pažintų Lietuvą, savo gimtinę,
didžiuotųsi ja ir gerbtų jos simbolius. Mūsų tikslas ugdyti tautiškumą, patriotiškumą, meilę savo kraštui.

Šventę organizavo:
mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą
Nijolė Meilūnienė ir Elena Staniūnienė