Meninio skaitymo konkursas ,,Poezijos verpetuose“

Vilniaus r. švietimo įstaigų, teikiančių ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, ugdytinių meninio skaitymo konkursas ,,Poezijos verpetuose“, kurį organizavo Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželis, vyko dviem etapais.

Pirmasis etapas buvo organizuojamas švietimo įstaigose, todėl mažieji mokyklos-darželio skaitovai vasario 6 d. rinkosi aktų salėje ir maloniai stebino savo drąsa ir gebėjimais raiškiai, skambiai bei nuotaikingai deklamuoti eilėraščius. Konkurse dalyvavo 12 ikimokyklinio amžiaus ir 6 priešmokyklinio amžiaus skaitovai. Vertinimo komisiją sudarė: komisijos pirmininkė – Irena Markevič, direktorė ir nariai: Brigita Rakauskienė, logopedė, Ana Bareikienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė, Miroslav Liachovič, meninio ugdymo vyresnysis mokytojas ir Julija Židovainienė, pradinio ugdymo mokytoja. Po ilgų svarstymų, vertinimo komisija, iš šaunaus būrio skaitovų išrinko konkurso, I etapo nugalėtojus:
3-4 metų amžiaus grupėje – Aurėja M. ir Eliza Victoria K. ,
5-7 metų amžiaus grupėje – Dominik V., Justas P., Mija K.
Visiems konkurso dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, o nugalėtojams – diplomai. Konkurso I etapą organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Liucija Svatkovska, Olga Macinkevičienė, Vita Vitkauskiene ir Viktorija Arciševska.

II (finalinis) etapas vyko vasario 22 d. Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje. Atstovauti Skaidiškių mokyklai-daželiui buvo deleguoti trys ugdytiniai. Nemenčinės vaikų darželio scenoje pasirodė 34 geriausi Vilniaus rajono skaitovai, kurie pademonstravo savo meninio skaitymo gebėjimus, džiugino savo nuoširdumu ir nuostabiomis vaikiškos poezijos eilėmis. Vertinimo komisijai teko nelengva misija – iš geriausių skaitovų išrinkti pačius geriausius. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų ugdytinių laimėjimais:
I vieta 3-4 amžiaus grupėje – Eliza Victorija Kania, ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Stokrotki“. Ugdytinę konkursui parengė vyresnioji mokytoja Danuta Olechnovič;
II vieta 5-7 amžiaus grupėje – Justas Pavtelis, priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Pelėdžiukai“. Ugdytinį konkursui parengė mokytoja Regina Bobrovičienė.
Diplomas už dalyvavimą – Mija Kazakevič, priešmokyklinio ugdymo grupė ,,0b“. Ugdytinę konkursui parengė mokytoja Julija Markevič.

Mokytojos, parengusios vaikus konkursui buvo apdovanotos Vilniaus rajono švietimo skyriaus padėkos raštais.

Konkurso I etapo akimirkos

Konkurso II etapo akimirkos